Wianek komunijny z hortensji

 

Wianki komunijne z hortensji w połączeniu z delikatnymi dodatkami prezentują się doskonale z delikatną albą, którą dziecko będzie mieć na sobie w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Polecamy wybór właśnie tego rodzaju kwiatów ze względu na ich niebywałe walory estetyczne. Wianki z blado-niebieskiej hortensji będą bardzo modne w tym sezonie komunijnym.

 

Wianek komunijny z hortensji

Jak wygląda zamówienie wianka?

Jeżeli jesteście zdecydowani na konkretny model wianka, wystarczy nam zdjęcie wybranego modelu oraz zmierzony obwód głowy dziecka, dla którego stworzony zostanie wianek komunijny. W przypadku braku pomysłu lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, pomożemy dobrać wielkość oraz rodzaj kwiatów, pasujących do urody dziecka.

Rozmiar wianka komunijnego.

Jeżeli zdecydujecie się na opcję nie wymagającą spotkania postaramy się przedstawić sposób pomiaru głowy dziecka gwarantujący idealne dopasowanie.

  1. Pomiaru należy dokonać 2 cm powyżej linii uszu.
  2. Pomiaru należy dokonywać przy pomocy centymetra krawieckiego. W przypadku braku centymetra polecamy użycie sznurka oraz dokładne zmierzenie.
  3. Pomiar powinien być dokonany z niewielkim luzem.
  4. Należy wykonać kilka pomiarów oraz uśrednić otrzymane wyniki.
  5. Podczas wykonywania pomiarów należy zwrócić uwagę na fryzurę jaką dziecko będzie miało w dniu Pierwszej Komunii Świętej. W przypadku nietypowych fryzur należy zamówić wianek z możliwością rozdzielenia jego konstrukcji.