Wianki komunijne

Jak już wiecie, zajmujemy się realizacjami florystycznymi. Specjalnie dla Twojego dziecka stworzymy idealnie dobrany produkt. Wianki komunijne tworzone przez nas są bardzo różnorodne. Jeżeli nie odpowiada Ci żaden z przedstawionych modeli, to żaden problem. Wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie z wybranym wiankiem komunijnym. Zapraszamy do zapoznania się z częścią naszego portfolio.

Jak wygląda zamówienie wianka?

Jeżeli jesteście zdecydowani na konkretny model wianka, wystarczy nam zdjęcie wybranego modelu oraz zmierzony obwód głowy dziecka, dla którego stworzony zostanie wianek komunijny. W przypadku braku pomysłu lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, pomożemy dobrać wielkość oraz rodzaj kwiatów, pasujących do urody dziecka.

Rozmiar wianka komunijnego.

Jeżeli zdecydujecie się na opcję nie wymagającą spotkania postaramy się przedstawić sposób pomiaru głowy dziecka gwarantujący idealne dopasowanie.

  1. Pomiaru należy dokonać 2 cm powyżej linii uszu.
  2. Pomiaru należy dokonywać przy pomocy centymetra krawieckiego. W przypadku braku centymetra polecamy użycie sznurka oraz dokładne zmierzenie.
  3. Pomiar powinien być dokonany z niewielkim luzem.
  4. Należy wykonać kilka pomiarów oraz uśrednić otrzymane wyniki.
  5. Podczas wykonywania pomiarów należy zwrócić uwagę na fryzurę jaką dziecko będzie miało w dniu Pierwszej Komunii Świętej. W przypadku nietypowych fryzur należy zamówić wianek z możliwością rozdzielenia jego konstrukcji.

Wybór modelu

Wybranie modelu wianka komunijnego z kwiatów naturalnych.

l

Pomiary

Zmierzenie głowy dziecka, niewiele powyżej linij uszu.

Pomoc

Jeżeli potrzebujecie pomocy w wyborze zapraszamy do kontaktu.

Odbiór/Dostawa

W zależności od ustaleń wianek można odebrać w naszej pracowni lub może zostać przez nas dowieziony.